Novinky

25. září 2017

Nazdárek, milí navštěvníci stránek! 🙂

S radostí Vám oznamujeme, že v průběhu října až prosince přibyly nějaké nové akce, na kterých se s Vámi budeme těšit na viděnou i slyšenou. Začínáme v Rouchovanech na Burčákobraní, aneb oslavě narozenin našich milých chlapců, bubeníka Karla Vodičky a zvukaře Jirky Jelínka! 🙂 (Web akce: https://www.facebook.com/events/2025741007659372).
Akce je veřejná, přijďte se s námi a dalšími kapelami zvučných jmen, jako jsou GATE CRASHER, OLD ARCUS, NEXT, EIGTH GT CORE, Babylon rock, Arcus rock a Kern poveselit 🙂

Mějte se krásně a užívejte bab(y)í léto.
Váš Gong

11. srpna 2017

Loučení s prázdninami bohužel zrušeno

Zdravíme všechny příznivce, přátele a fanoušky kapely Gong.

Bohužel s lítostí musíme oznámit, že plánované loučení s prázdninami dne 25.8.2017 se konat nebude z důvodu kolize termínu s tradiční akcí pořádanou zbýšovskými hasiči. Velice nás tato skutečnost mrzí, a budeme se snažit najít v nejbližší době vhodný termín a místo, kde bychom se s vámi všemi mohli opět setkat a užít si rockový večírek. Krásný zbytek léta, užívejte si dovolených a prázdnin, dávejte na sebe pozor, a někdy příště na viděnou a na slyšenou.

Váš Gong

 

19. července 2017

Nové fotky v galerii + nějaké to video se ještě objeví

Ahoj všichni, s radostí oznamujeme, že nám náš kamarád Chrudoš Tvrdý poslal překrásné fotky, které jsme si tu dovolili uveřejnit. Najdete je v sekci „Fotogalerie„. Také přibyla nová videa do videogalerie, nebo je najdete na facebooku, a připravujeme ještě sestřih z dalších.
Klidně nám napište na vzkazník, jak se vám to líbí/nelíbí. Každá reakce dobrá reakce.
Mějte se krásně a prázdniny užívejte bezpečně. 🙂
 

21. června 2017

Léto začíná – první letní noc s kapelou Gong

Nazdar přátelé! Po čase vás opět všechny srdečně zveme na rockový večírek s kapelou Gong, tentokrát na zahrádku Hornického domu (Dělňáku) ve Zbýšově. Občerstvení zajištěno, těšíme se na vás. Akce se koná za každého počasí (možnost mokré varianty v sále Hornického domu), v sobotu 8. července 2017 od 20:00.
Těšíme se na vás! 🙂
Vaši GONGové
 


 

27. dubna 2017

Web plně v provozu 🙂

 

Vážení přátelé a příznivci kapely GONG.
Vítáme Vás na novém webu, který je už plně zprovozněn. Můžete komentovat, prohlížet videa či fotografie (těch je, bohužel, zatím pomálu – proto pokud nějaké máte a chcete být vystaveni na webu, prosím, pošlete mi je zde (kontakt – Admin), předem díky! 🙂 ). Zbývá doladit malé technické detaily, a vše bude OK.

Tady můžete nakouknout na něco málo videí z předvelikonoční zábavy v Hornickém domě.

Můžete sledovat také FACEBOOK nebo Bandzone.