Novinky

11. srpna 2017

Loučení s prázdninami bohužel zrušeno

Zdravíme všechny příznivce, přátele a fanoušky kapely Gong.

Bohužel s lítostí musíme oznámit, že plánované loučení s prázdninami dne 25.8.2017 se konat nebude z důvodu kolize termínu s tradiční akcí pořádanou zbýšovskými hasiči. Velice nás tato skutečnost mrzí, a budeme se snažit najít v nejbližší době vhodný termín a místo, kde bychom se s vámi všemi mohli opět setkat a užít si rockový večírek. Krásný zbytek léta, užívejte si dovolených a prázdnin, dávejte na sebe pozor, a někdy příště na viděnou a na slyšenou.

Váš Gong

 

19. července 2017

Nové fotky v galerii + nějaké to video se ještě objeví

Ahoj všichni, s radostí oznamujeme, že nám náš kamarád Chrudoš Tvrdý poslal překrásné fotky, které jsme si tu dovolili uveřejnit. Najdete je v sekci „Fotogalerie„. Také přibyla nová videa do videogalerie, nebo je najdete na facebooku, a připravujeme ještě sestřih z dalších.
Klidně nám napište na vzkazník, jak se vám to líbí/nelíbí. Každá reakce dobrá reakce.
Mějte se krásně a prázdniny užívejte bezpečně. 🙂
 

21. června 2017

Léto začíná – první letní noc s kapelou Gong

Nazdar přátelé! Po čase vás opět všechny srdečně zveme na rockový večírek s kapelou Gong, tentokrát na zahrádku Hornického domu (Dělňáku) ve Zbýšově. Občerstvení zajištěno, těšíme se na vás. Akce se koná za každého počasí (možnost mokré varianty v sále Hornického domu), v sobotu 8. července 2017 od 20:00.
Těšíme se na vás! 🙂
Vaši GONGové